דברו אלי בפרחים,
בצבעים, בריחות,
טעמים, בנשים, נופים, 

בתרבות חדשה, שונה, אפופת קסם ומסתורין.

"ותרו על סיפור העבר שעוצר אתכם מללכת קדימה. ספרו לעצמכן סיפור חדש שאתן מוכנות להקים וליצור"
אופרה וינפרי

מסע נשים יוניק בוטיק – 
לדרום הודו, החושפת תרבות, נופים, מראות, מעוררי השראה, ממלאים מחדש, משנים או מחזקים נקודת מבט, משחררים תפיסות, מאפשרים התחדשות והתמזגות עם עולם אחר, שונה ומופלא.

מסע שהוא חלום, אם דיברנו אותו או רק חלמנו אותו.
הנה הוא כאן.
מסע החוצה, מסע פנימה, של אחוות נשים, נשים ביחד, לעצור לרגע, את המרוץ.
להתנתק מהיומיום, מהמוכר, מהמטלות, לעצור הכל, לקחת פסק זמן, נשימה, לעצמך ובשבילך.

הרחוב הומה, השכונה תוססת, החיים בחוץ, בשוק,
בין טקסים, פסטיבלים, חגיגות,
החיים בכל רגע וזמן
מרגשים ומפתיעים, פשוטים ומקושטים.
מעיניים אחרות,
זרות, הכל צבוע בשמחת חיים תוססים, מבוקר ועד לילה. 
ילדים, נשים, משפחות, גברים, נשים.
בסארי, פרחים, חינה, פירות, פרות, מגשים למנחה, לאל, לאלה, שאנטי שאנטי.

נטייל בקראלה ובטמיל נאדו, שתי מדינות ענק, בדרום הודו.
קראלה נחשבת לאחת המדינות היפות והרגועות ביותר, אזור של לגונות רדודות של מים מתוקים ומערכת של נהרות ותעלות. אזור ירוק ויפהפה. נפגוש ונתחכך עם המקומיים המתגוררים ממש על המים. נחווה את חיי היום-יום ואת מלאכות היד העתיקות המקומיות.
בטמיל נדו נפגוש בנוסף לתרבות, לאומנות, לנופים, את הרוחניות באחד המקדשים המרשימים ביותר במדינה ובהודו כולה, מקדש סרי מינאקשי העצום והצבעוני שבעיר מדוראי.

נהנה מהטעמים המשובחים שיש למטבח הדרומי להציע. נטעם, נריח ונבשל בעצמינו, אוכל המבוסס על הצומח בלבד ונהנה מעולם הריפוי האיורוודי, בנגיעות ייחודיות עבורנו.

מסע יוניק- בוטיק, בעקבות הצבעוניות והיופי של דרום הודו.
במונאר הירוקה עם מטעי התה שבה, במדוראי הרוחנית והתוססת, בטריוונדרום על שלל ההתנסויות האיורוודיות שבה, בקומראקום שעל גדות תעלות המים ובקוצ'ין, עיר הנמל היפה והמיוחדת.

המלצות טריות מנשים שבחרו לצאת ולעבור ביחד, עם הקבוצה ואיתנו, מסע שכזה:

  • יצאתי למסע עם עדי וגלית, בפברואר 2019. כבר הייתי בהודו במשך חודשים אחדים אך קראלה… זה משהו אחר. עדי וגלית, בידיים חכמות ובטוחות, עם לב מלא אהבה וסבלנות, בעיניים טובות, הובילו אותנו למסע מופלא בין נופים ואומנות, אנשים, דת, ואוכל. מסע שהתחיל בנקודת זמן מסוימת אך ללא ספק לא הסתיים וממשיך בתוכי, בבישול, בזיכרונות נעימים ובתובנות.

  •  תודה גדולה לכן גלית ועדי המהממות . ארגנתן לנו טיול מהמם , תכנים מלאים לימים ארוכים, הרבה צחוק חיוכים והבנה של כל אחת מאיתנו עם הצרכים שלה , ולא חסרו לנו הצרכים ?, תמיד בהבנה ואדיבות, לשם כך צריך תעצומות נפש, שאפו עליכן- דינמיקה של קבוצה זה לא תמיד פשוט . שיחקתן אותה בגדול. היה לי הכי רגוע וכיף שאפשר , נהניתי עד תום . תודה שאפשרתן לי זאת כי הכל היה כל כך מדויק שמהר מאד הבנתי שהכל מתוכנן ושנותר לי לי רק לשחרר ולהינות. אני כל כך שמחה שיצאתי אתכן לטיול , ותודה על קבוצה נהדרת הכרתי חברות חדשות נשים מקסימות ואיכותיות. הודו פעם ראשונה – תיזכר לי כחוויה נעימה הנחיתה היתה רכה . אלפי תודות ושולחת לכן אהבה גדולה . בהצלחה בכל שתעשו כי יש לכן לב גדול ואוהב . מי שלא יוצאת אתכן פשוט מפסידה. שלכן תמיד – אני ?

  • מסע שהוא חלום, כל כך שמחה שהייתי וחוויתי, עבר חודש ואני עדיין בתוכו. עדי וגלית הצלחתן לסחוף אותנו  אל מסע קסום,  מסע שמפעיל את כל החושים, מסע של צבעים, ריחות וטעמים מסע  בוטיק עם כל הפינוקים. הודו מדהימה, כבר אמרתי חלום ?

  • עדי וגלית יקרות, תודה על מסע מופלא, חוויה אדירה, עדיין מעכלת ומעבדת מראות, צבעים טעמים.

  • ועכשיו אחרי חזרה הביתה משבועיים קסומים בהודו הססגונית, אני רוצה להודות ולשתף באהבה ,שתי נשים מדהימות שזכיתי להכיר, הבנות שיזמו וארגנו מסע נשים מדויק להפליא! בלוגריות מדהימות שהתחברו להן בין אמנות ובישול – אי אפשר לטעות אתכן.

  •  אני שמחה שהתגברתי על כל החששות שלי לצאת לטיול מאורגן, בעיקר בקבוצה, מה שלא עשיתי מעולם וההתמודדות בכלל ועם דינמיקה קבוצתית בכלל. חיברתן קבוצה לתפארת , זכיתי להכיר חברות חדשות, נשים איכותיות. התכנים בטיול היו מלאים ומעניינים . טיול ברמה גבוהה , ולמען הסר ספק לכל החוששים מזיהום ומחלות ולכלוך בהודו ,אני מוסיפה שהמסע אתכן היה סופר נוח נעים ונקי. דבר שהתאים לי מאד אחרי החלמה ושיקום .

  •  הסבלנות שלכן, הגמישות, האהבה , האכפתיות האינסופית ניכרו בכן בכל שלב ושלב. הצוות ההודי שבחרתם שילווה את הטיול , הביטחון שחשתי . כל אלו תרמו לי לשחרר כל דאגה ופשוט מאד רק -לחוות ולהנות .

  •  אני שמחה לשתף וממליצה בחום רב לכל מי שמעוניינת לצאת לטיול מדהים ולחוות בלי שום דאגה לתכנון, למסלול, לעניניים טכניים, מסע מפנק ומעצים .אז בפשטות אומר תודה גדולה לכן אהובות , בזכות הדאגה שלכן להכל מהכל עד הפרטים הקטנים, הצלחתי להיות כולי ולהתרכז בהנאה הצרופה  מהודו המהממת. נוצרת רגעים בלתי נשכחים עמוק בליבי. 

מסע הנוגע בכל, בכל רבד ורבד, לקראת, תוך כדי ומה שממשיך איתנו לעד.
סדנאות בישול, אומנות, סיורים, הדרכות, טיולים, בעיר, בכפר ובטבע.