ריענון סתיו – דיטוקס חברתי קבוצתי, סתיו 2018 – 1-10/10/2018

ריענון סתיו – דיטוקס חברתי קבוצתי, סתיו 2018 – 1-10/10/2018

התהליך הוא לכולם,
למי שכבר עבר/ה תהליכים שכאלה ולמי שלא,
כל אחד ינווט בחכמה, יאיט או יאיץ, יתייעץ ויתחזק.
כי אותי ואני ועצמי יקבל מקום חדש
מקום מחוזק
מקום של אפשר!
התמודדות תמיד תיהיה
תקופות שקל יותר
ושפחות
הנפלא הוא להזכר שאפשר, שכדאי
שיש את הרצון
וזה בשבילי!!!
נעבוד עם תפריט אוכל פשוט, טבעי, מזין, עדין,
שאינו יוצר גירויים,
מאפשר לגוף לנוח
ולעבוד נכון ובקצב חדש
להתנקות מרעלים
לחדש מצברים
לצאת ממעגלים תקועים
להתמודד גם עם התמכרות
וכמובן שלכל אלו מתלווה גם ירידה במשקל.
נכון , התהליך עצמו הוא ׳בסהכ׳ 10 ימים,
לא היה אחד שהתנסה בתהליך ולא לקח איתו הלאה הבנות, רצונות, שאיפות, שינויים…
אנחנו מאפשרים ניקוי פיסי שמביא עימו עוד ועוד ׳ניקויים׳ נוספים…והפתעות.

ושאלת השאלות,מתי להתחיל…מחר,אחרי החג, אולי בראשון….אם נסכים להתמודד גם עם סופש בדרך, נכין לנו את האוכל הכי חגיגי שנוכל ונתרגש ונודה לעצמנו שעשינו זאת!!!

נעבור תהליך מדהים ויעיל, הכולל : הכנה, הניקוי עצמו וחזרה לשיגרה.

 

למה בקבוצה?

לעבור תהליך שכזה בקבוצה, שהוא בהחלט מאתגר, פיסית, רגשית, נפשית…הקבוצה היא פלטפורמה זמינה, נוחה, תומכת, מעודדת, מאפשרת, מושכת, מחזקת כשעושים זאת יחד.משתתפי הניקוי, מעלים, משתפים, מקטרים, מתרגשים וכולנו שם אחד בשביל השני ובליווי צמוד שלי ואיתי, בליווי יומיומי עם מתכונים ורעיונות מרעננים התואמים את תפריט התהליך.

זה מספר שנים שאני עורכת את הדיטוקסים החברתיים, בקבוצות פעילות וסוחפות בפייסבוק.רבים עוברים תהליך עמוק ומשמעותי, פתיחת מודעות חדשה ואחרת, על תזונה איכותית ומייטיבה מהי, על איך ניתן ליישם שינוי מרענן, עם תזונה טבעית, לחיים, לגוף, לנשמה.מכאן השמיים הם הגבול, זוהי יכולה להיות נקודת מיפנה דרמטית בעניינים רפואיים, כרוניים, ירידה במשקל ועוד ועוד.

התהליך נפלא לכולנו, לכל מי שמרגיש שיש צורך מסיבות וסיבות שונות, לעשות כיוונון מחדש, מוזמן להצטרף.התהליך פשוט ומשמח, זמן להחזיר אנרגיה לחיי היומיום, לשפר את ההרגשה, את החיוניות וכמובן אקסטרה מתנה – ירידה במשקל.התזונה בזמן זה תהייה מבוססת תזונה צמחית, טבעית.ללא סופרפודס שונים, משונים ויקרים.

ממי שעבר את בתהליך…

  • עדי הנפלאה, באמת שאין לי מילים…. כבר הרבה זמן שאני חווה חוסר הצלחה ותסכול להתמיד בתזונה בריאה טבעית ופשוטה ונופלת כל יום כמעט לכל החומרים ומרגישה בהתאם…. והנה באה הפיה שעזרה לי לעלות על דרך המלך, ההוראות היו ברורות מאוד והדגשים היו רכים ומכילים, אני מודה לך מאוד על החוויה הזו, ושמחה להמשיך איתך אני רוצה לציין משהו נוסף- אני סובלת מנשירה חמורה- מספיק להוריד את הגומיה מהקוקו והיא מלאה בשערות וגם היו שערות בכל מקום בבית ובימים האחרונים ראיתי בלי לצפות לזה שאני מורידה את הגומיה והיא ללא שערות בכלל אז תודה רבה על ההזדמנות הנפלאה ועל מי שאת.
  • עדי יקרה תודה על תהליך, מופלא, מרענן, מדייק, תומך, רהוט, עם תדר של נתינה אמיתית ומאור פנים. תמשיכי להפיץ אור ניפלאה תודה מעומק ליבי
  • עדי, מחכה בקוצר רוח לתהליך הבא, שנתיים שאני איתך, הכל התחיל בהשתתפות תמימה שלי, עם אפס ידע והבנה בתהליך, באחד הדיטוקסים החברתיים, מאין ספור בעיות בריאות, משקל עודף מדי ועוד, היום אני מישהי חדשה, פחות 22 ק"ג, קלילה, רעננה, בריאה…את זה אמרה הרופאה המופתעת שלי!

הזמנת מקום לדיטוקס

ההשתתפות בתהליך, בעלות סימלית, שהינה עבורך, לחיזוק ההתמסרות ועמידה באתגר ויוצר מחוייבות עמוקה שלנו עם עצמינו ולעצמינו.התהליך איננו יעוץ אישי או מקצועי, חובה להתייעץ עם גורם רפואי באם ידועה בעיה כזו או אחרת.כל משתתף באחריותו להגביר את ההקשבה, לעצמו ולהנחיות שניתנות לקראת ובמהלך הניקוי ובהתאם את המשך התהליך או האטה שלו.

מוזמנים מאד מאד לעבור יחד תקופה תחומה ומעניינת, למען עצמי שתמיד תמיד מביא עימו הדים וגלים נהדרים גם לסביבה ולמשפחה.
הזמינו בן/בת זוג, חברים, אחים, משפחה לעבור זאת ביחד.

אם לא עכשיו אי מתי???

להסדרת תשלום והצטרפות לקבוצה, אנא שילחו לי הודעה במסנג'ר/הודעה פרטית.

נפגש יחד בקבוצה,
עדי